Suffusion - en to ca translation catalogue (49 entries)

note: Text in function
en: 1 Response
ca: 1 Resposta

note: Text in function
en: A search form for your blog
ca: Un formulari de cerca pel teu blog

note: Text in echo
en: Add comments
ca: Afegir comentari

note: Text in function
en: Archives
ca: Arxius

note: Text in function
en: Comments
ca: Comentaris

note: Text in echo
en: Comments (RSS)
ca: Comentaris (RSS)

note: Text in echo
en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
ca: Comentaris <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

note: Text in echo
en: Comments are closed
ca: Els comentaris estan tancats

note: Text in function
en: Continue reading
ca: Continuar llegint

note: Text in echo
en: Entries (RSS)
ca: Entrades (RSS)

note: Text in echo
en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
ca: Entrades <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

note: Text in function
en: Error 404 - Not Found
ca: Error 404 - No Trobat

note: Text in echo
en: Leave a Reply
ca: Deixar Resposta

note: Text in function
en: Leave a Reply to %s
ca: Deixar una Resposta a  %s

note: Text in echo
en: Log out
ca: Desconnectar

note: Text in function
en: Logged in as %s.
ca: Connectat com %s.

note: Text in echo
en: Mail
ca: Correu

note: Text in echo
en: Name
ca: Nom

note: Text in function
en: Newer %1$s
ca: El més nou %1$s

note: Text in function
en: Newer Comments
ca: Comentaris més nous

note: Text in function
en: Newer Entries
ca: Noves Entrades

note: Text in function
en: No Comments
ca: Cap Comentari

note: Text in function
en: No Responses
ca: Cap Resposta

note: Text in echo
en: Not Found
ca: No Trobat

note: Text in echo
en: Nothing Found
ca: No s'ha Trobat Res

note: Text in function
en: Older Entries
ca: Entrades Antigues

note: Text in function
en: One Comment
ca: Un Comentari

note: Text in function
en: One Response
ca: Una Resposta

note: Text in function
en: Pages
ca: Pàgines

note: Text in function
en: Pages:
ca: Pàgines:

note: Text in echo
en: Please try another search.
ca: Siusplau, intenta una altra cerca.

note: Text in function
en: Posted by %1$s at %2$s
ca: Publicat per %1$s a les %2$s

note: Text in function
en: Search
ca: Cercar

note: Text in echo
en: Sorry, but you are looking for something that isn't here
ca: Perdona, per estas buscant una cosa que no està aquí

note: Text in echo
en: Sorry, no posts matched your criteria.
ca: Perdona, no hi ha cap publicació que concordi amb el teu criteri.

note: Text in echo
en: Sorry, the comment form is closed at this time.
ca: Perdona, ara mateix el comentari está tancat

note: Text in function
en: Sorry, the page that you are looking for does not exist.
ca: Perdona, la pàgina que estàs buscant no existeix

note: Text in echo
en: Submit Comment
ca: Aplicar Comentari

note: Text in function
en: Syndicate this site using RSS 2.0
ca: Promocionar aquest site utilitzant RSS 2.0

note: Text in function
en: Tagged with:
ca: Etiquetat amb:

note: Text in function
en: The latest comments to all posts in RSS
ca: Els últims comentaris a totes les publicacions amb RSS

note: Text in echo
en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ca: Aquesta publicació està protegida amb contrasenya. Escriu-la per veure els comentaris

note: Text in echo
en: Title:
ca: Títol:

note: Text in echo
en: Valid XHTML
ca: Validar XHTML

note: Text in echo
en: You must be logged in to post a comment
ca: Has d'estar registrat per publicar un comentari.

note: Text in echo
en: You must be logged in to post a comment.
ca: Has d'estar registrat per publicar un comentari.

note: Text in echo
en: Your Comment
ca: El Teu Comentari

note: Text in echo
en: Your comment is awaiting moderation
ca: El teu comentari cal ser revisat per l'administració

note: Text in echo
en: will not be published
ca: no serà publicat
