pyrmont_v2 - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: 404 Error Page
pl: Strona błędu 404

en: This is a 404 error page.
pl: To jest strona błędu 404

en: Archives
pl: Archiwum

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Podaj hasło, aby zobaczyć komentarze.

en: No Comment.
pl: Brak komentarzy

en: 1 comment so far
pl: Do tej pory 1 komentarz

en: % comments so far
pl: Do tej pory % comments

en: Add Your Comment
pl: Dodaj własny komentarz

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są zamknięte.

en: Your Comment
pl: Twój komentarz

en: Change mind? Click here to cancel.
pl: Zmieniłeś zdanie. Kliknij tutaj aby anulować.

en: You must be <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php echo urlencode(get_permalink()); ?>">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz być <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php echo urlencode(get_permalink()); ?>">zalogowany </a> aby dodać komentarz.

en: Logged in as
pl: Zalogowany jako

en: Log out of this account
pl: Wyloguj z tego konta

en: Log out &raquo;
pl: Wyloguj &raquo;

en: Name
pl: Nick

en: <abbr title="Required">*</abbr> :
pl: <abbr title="Wymagane">*</abbr> :

en: <abbr title="Required, would not be published">*</abbr> :
pl: <abbr title="Wymagany, nie będzie opublikowany">*</abbr> :

en: URI :
pl: Adres strony WWW :

en: You can use these tags:
pl: Możesz użyć tych tagów

en: Submit
pl: Dodaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Waiting for the admin to approve your comment. Please be patient.
pl: Twój komentarz czeka na moderację.

en: &nbsp;said:&nbsp;
pl: &nbsp;powiedział:&nbsp;

en: HOME
pl: STRONA GŁÓWNA

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: rss feed
pl: RSS

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Permalink to:
pl: Odnośniki do:

en: Category
pl: Kategoria

en: Tags: no tag /
pl: Tagi: brak tagów /

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: Edit
pl: Edytuj

en: </p><p>Read More >></p>
pl: </p><p>Czytaj więcej >></p>

en: &laquo; Previous Entries
pl: &laquo; Poprzednie wpisy

en: Next Entries &raquo;
pl: Następne wpisy &raquo;

en: Sorry, nothing found!
pl: Niestety nic nie znaleziono.

en: Please use the search function, or visit the archives page.
pl: Proszę użyć funkcji wyszukiwania jeszcze raz, lub odwiedzić archiwum.

en: Links
pl: Linki

en: Keyword:
pl: Wyniki wyszukiwania hasła:

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Recent Comments
pl: Najnowsze komentarze
